Ako nájsť komentáre k službe YouTube iných používateľov?

Anonim

Pre mnoho ľudí sa Youtube stal súčasťou každodenného života, nevedia si predstaviť deň bez toho, aby videli svoje obľúbené kanály. Tam sú stovky a dokonca tisíce komentárov na jedno video. Musíte vedieť, ako nájsť svoje komentáre v službe YouTube, aby ste sa oboznámili s tým, kto čo napísal.

Úprava komentárov z účtu

Možno, že používateľ zmenil názor, nebol tak zaujímavý, alebo okolnosti a komentáre, ktoré poslal na rôzne videá z Youtube sa v minulosti zmenili, stali sa irelevantnými, je potrebné ich upraviť alebo vymazať. To možno ľahko vykonať v niekoľkých krokoch:

 1. Otvorte webovú stránku YouTube vo webovom prehliadači.
 2. Prihláste sa do svojho účtu, kde sa v službe YouTube zobrazujú komentáre na zobrazenie všetkých informácií, ktoré boli vykonané pomocou tohto účtu. Ak ste pridali niekoľko účtov, kliknite na obrázok svojho používateľského profilu a vyberte ten, s ktorým chcete pracovať.
 3. Na ľavej strane kliknite na položku História pred tým, ako nájdete svoje komentáre v službe YouTube a potom položku Komentáre k videu.
 4. Ak chcete zobraziť všetky komentáre rôznych videí YouTube, môžete prejsť nadol.
 5. Môžete kliknúť na zvislú čiaru, aby ste našli možnosti úpravy a vymazania týchto komentárov. Keď sa odstránia komentáre YouTube, odstránia sa aj všetky odpovede na tento komentár.

Potom môžete uvažovať o tom, ako zanechať komentár v službe YouTube.

Vyhľadajte komentáre používateľov

Zadajte svoje používateľské meno a kliknite na položku Hľadať komentáre. Toto je jediná funkcia služby YouTube, ktorá umožňuje priame vyhľadávanie používateľského mena na vyhľadávanie komentárov. Na niekoľko hodín však prehľadáva len niekoľko posledných poznámok.

Túto metódu použite v deň odoslania komentára, inak prekročí limit uloženého výsledku vyhľadávania:

 1. V sekcii Obľúbené položky nájdete komentáre k videám, ktoré používateľ označil ako obľúbené.
 2. Prihláste sa pomocou odkazu Prihlásiť sa v hornej časti stránky a prejdite si používateľské meno v hornej časti stránky predtým, než nájdete svoje komentáre v službe YouTube.
 3. V rozbaľovacej ponuke kliknite na položku Obľúbené. Táto sekcia odkazuje na „obľúbené“ videá používateľa, ale potom musí používateľ kliknúť na každé video a vyhľadávať komentáre, aby našiel svoje vlastné.

Táto sekcia nezobrazuje celú históriu prehliadania používateľa. Môže však obsahovať veľa nájdených komentárov, pretože obsahuje zoznam vašich obľúbených videí.

Úprava komentárov v histórii

Táto funkcia YouTube je veľmi výhodná, keď používateľ zanechá komentár a neskôr ho ľutuje. Na dôkladnejšie vyhľadávanie môžete použiť sekciu História. Jeden zo spôsobov, ako zanechať komentár na stránke YouTube:

 1. Prihláste sa pomocou odkazu Prihlásiť sa v hornej časti.
 2. Kliknite na položku História v hornej časti alebo prejdite cez používateľské meno a kliknite na položku Účet. Sekcia "Účet" obsahuje úplný zoznam funkcií.
 3. Kliknite na položku História a zobrazte každé video, kde nájdete komentáre. Ak chcete nájsť osobné komentáre, na ktoré ste dostali odpoveď, použite funkciu Komentáre k videu v sekcii Účet.
 4. V každej odpovedi kliknite na zoznam odpovedí a odkaz na video.
 5. Nájdite komentáre pre používateľské meno.
 6. Kliknite na položku Upraviť alebo Odstrániť.

Ako nájsť komentáre k "YouTube" od iných používateľov?

Služba YouTube vám umožňuje odstrániť vlastné komentáre o zahraničných kanáloch alebo videách. Odstránenie komentárov je relatívne jednoduché, ak používateľ vie, kde nájsť ikonu Odstrániť. Ak sa niektorý z komentárov nepáči používateľovi alebo sa zistí, že ho rozrušujú iní ľudia, môžete ho rýchlo odstrániť. Vlastník kanála môže kedykoľvek odstrániť komentár niekoho iného, ​​ak to považuje za nevhodné. Poradie odstránenia:

 1. Prejdite do služby YouTube, prihláste sa do svojho účtu a prejdite na kanál, do ktorého ste odoslali komentár.
 2. Kanály môžete rýchlo nájsť v poli Predplatné vľavo.
 3. Prejdite na kartu „Prehľadávať videá“ pod názvom kanála a potom kliknite na odkaz „Poznámky“ a zobrazia sa všetky komentáre k kanálu.
 4. Nájdite odkaz na komentár „YouTube“. V pravom hornom rohu sa zobrazí malé písmeno „X“.
 5. Kliknutím na ikonu „X“ natrvalo odstránite komentár z kanála.

Služba YouTube sa samozrejme uistila, že každý má úplnú kontrolu nad svojimi komentármi, ktoré sa zobrazujú na stránke s videom a že sú vysielané. Ak sa z nejakého dôvodu užívateľ rozhodne vymazať komentáre, vrátane tých, ktoré zanechali ostatní používatelia na svojej stránke, môže to urobiť niekoľkými kliknutiami myšou. Podobne môžete odstrániť komentáre, ktoré ponechal na iných videách pomocou rovnakého poradia.