Natalia Yashchuk. Kto je ona Blogger, Vayner alebo televízna moderátorka?

Anonim

Užívatelia internetu museli vidieť vtipné videá s názvom Vines. Dnes sú ich tisíce online. Sú vyrobené úplne odlišnými ľuďmi a pozemky sú tiež rôznorodé. Takže jedným z autorov takýchto reklám je neuveriteľná Natalya Yashchuk! Kto je ona, táto usmievavá dievčina?

Spadla z mesiaca?

Rovnako ako mnoho z populárnych bloggerov, Natalya Yashchuk jeden krásny deň, na šťastnú príležitosť (alebo možno nie), práve stal veľmi slávny. Natáčanie vtipných videí na Instagrame, priťahovala pozornosť verejnosti a čoskoro jej meno bolo vypočuté. Ale kto je to ona? Ako stará je Natalia Yashchuk? Čo robí?

Yashchuk sa narodil 15. februára 1991 v meste Skadovsk na Ukrajine. Skadovsk - provinčné mesto, a zdá sa, že dievča v ňom narodené, nečaká žiadne vyhliadky, okrem toho, ako zostať pracovať v ňom na zeleninovom základe. Natalia dokázala opak. Po odchode študovať v Kyjeve po maturite sa dievča so svetelnými očami rozhodlo vyskúšať si ako model. A tu je opäť rozbitý ďalší stereotyp! Dáma s nízkym postavením nemôže byť modelkou, ale Yashchuk šťastnou náhodou dostane pozvanie zúčastniť sa na miestnej súťaži krásy a zvíťaziť v nej ... a vy poviete: "nízky model nie je model". Z toho v skutočnosti začína jej príbeh.

Hudobný kanál M1

Životopis Natalyi Yashchuk je dosť zaujímavý. Po účasti v súťaži krásy sa sprchovali ponuky na obal časopisov, aby sa mohli zúčastniť natáčania klipov známych hudobných interpretov. Ale zastaviť nie je možnosť pre cieľavedomú skautku. Okrem toho, po takomto darovaní osudu sa zvýšila sebadôvera, pretože dievča bolo plaché o svojej malej postave.

Podľa tohto princípu sa Natalya Yashchuk rozhodne požiadať o účasť na obsadení projektu Star Search na kanáli M1, v ktorom sa vďaka svojmu šarmu a vzhľadu stáva finalistkou a víťazkou. Účasť na projekte jej otvára mnoho dverí, okrem toho, že už je televíznou moderátorkou na tom istom kanáli. Potom chápe, že práca moderátora je to, čo jej prináša veľké potešenie.

Všeobecne platí, že nemám naháňať popularitu. Chcem len robiť to, čo chcem robiť a odľahčiť náladu tých okolo mňa, čo je to, čo chcem vo vzduchu. Prirodzene, je to veľmi príjemné, keď cudzinci poznajú a robia komplimenty.

Presťahovanie sa do Moskvy

Zdalo by sa, že všetko, čo je v živote ašpirujúceho televízneho moderátora, je úžasné. Fotografovanie v módnych časopisoch, hudobných videách, práca v televízii, ktorá prináša veľké potešenie. V roku 2013 sa Nataša, podľa vôle osudu, stretla so slávnym televíznym moderátorom Alexandrom Khomenkom. Podľa Alexandra, on kontaktoval Natalya na tému práce, ale nevedel, že dievča žije v Kyjeve. Pracovný vzťah sa v tom momente neuskutočnil, ale priateľstvo bolo vynikajúce.

Po určitom čase po stretnutí a aktívnej komunikácii sa Natalya presťahovala do Moskvy. Tu ich vzťah je na vzostupe, ale dáma s očarujúcim úsmevom nezabúda na jej kariéru a naďalej pôsobí vo videách a pre rôzne časopisy.

Pokiaľ ide o vzťahy s Alexandrom, niekoľko mesiacov po tom, čo sa Yashchuk presťahoval na dovolenku v Thajsku, mladý muž jej ponúkne ponuku a pár oficiálne upevní svoju úniu.

Instagram a Dropped Popularity

V ére Instagramu sa popularita hviezd odhaduje podľa počtu predplatiteľov a rád. Celebrita s menej ako miliónom nasledovníkov nie je vôbec celebritou.

Natalia môže byť určite nazývaná celebritou. Jej účet má takmer 2 milióny nasledovníkov a jej videá, takzvané Vains, získavajú približne 1, 5 milióna zobrazení.

Podobne ako mnoho známych Instagram bloggerov, aj príbeh Yaschuk začína faktom, že si dá jedno vtipné video, nakrútené a nasadené v zhone a získa neuveriteľné množstvo pohľadov a rád. Potom si uvedomuje, že ľudia majú radi obsah, ktorý bol publikovaný, čo znamená, že musíme pokračovať. Podstatou jej reklám na Instagrame sú kozmetické tipy pre mladé dievčatá. Poradenstvo, ktoré Natalya dáva, je prezentované vtipným, vtipným spôsobom, v skutočnosti to je dôvod, prečo sa im to páči.

Mimochodom, počet účastníkov účtu Natalya Yashchuk sa výrazne zvýšil po tom, čo sa zúčastnila hudobného videa Scrudji's Rukalitsa.

Dnes je Natália strážcom Ploskovskej výroby. Ide o druh výrobného centra, ktoré riadi činnosť mnohých slávnych ľudí.

YouTube a Khomenki

Manžel Natálie Yashchuk Alexander, spolu s ňou, vedie spoločný kanál na YouTube. To je zábavný blog, kde sa chlapci bavia so všetkými rôznymi pozvanými celebritami. Témy vo svojich videách, ktoré vychovávajú najviac odlišné, a zakaždým, keď je to niečo nové a neuveriteľne vtipné. Medzi slávnymi hosťami na kanáli Khomenkov boli Natalya Rudova, Ida Galich, Nastya Ivleeva, Karina Nigay a iní. Témy, o ktorých diskutujú, nemajú žiadne obmedzenia. Včera to bolo o dávaní muža, ale dnes Ida Galich pripravuje večeru v kuchyni. Čo sa stane zajtra, je všeobecne ťažké si predstaviť!

Tajomstvo úspechu

S jej charizma, humor a originálne nápady, Natalia a Alexander prilákal 300 tisíc predplatiteľov na ich kanál, av priemere jeden video získa asi 400 tisíc zobrazení.

Aby som to zhrnul, rád by som poznamenal, že Natalya Yashchuk je živým príkladom toho, ako môže obyčajné dievča z provinčného ukrajinského mesta, bez bohatých rodičov, s veľkým želaním a ambíciami dosiahnuť takýto úspech. Túžba, ambície a talent - to jej umožnilo ísť tak ďaleko a naďalej rásť.

Na príklade Natálie si každý z vás môže vyskúšať to, čo je už dlho snom, a dosiahnuť ho! Hlavná vec, ktorá je nevyhnutná, je veriť v seba, vo svoju vlastnú silu a, čo je najdôležitejšie, vo vašom talentu, aby ste si uvedomili, že nie sú viac ľudí ako ste vy! Byť úprimný, skutočný a zábavný, ľudia majú radi, ale úspech nebude trvať dlho.