Ako sa odhlásiť od všetkých v Instagrame: tipy pre používateľov

Anonim

Na internete, najobľúbenejšie sociálne siete už dlho obsadené Instagram, platforma pre publikovanie fotografií a videí. To vám umožní prihlásiť sa na zaujímavé stránky a sledovať Instastori priateľov a príbuzných.

Odkiaľ pochádzajú predplatné

Keď začínajúci užívateľ začne svoje prvé kroky v sieti Instagram, začne surfovať v rôznych vyhľadávaniach, prihlási sa na odber svojich priateľov, hviezd a ľudí, ktorí sa prihlásili na odber tejto osoby. A veľmi často sa stáva, že existuje viac odberov ako predplatiteľov.

Ako prijímať účastníkov

Táto časť článku vysvetlí, ako zvýšiť počet účastníkov na vašom účte na lokalite Instagram.

Veľmi často je potrebné, aby publikum propagovalo svoje služby alebo produkty a živých. Koniec koncov, je ľahké získať predplatiteľov, ale bude dosť ťažké opustiť ich a zaujať.

Aby sa novo prichádzajúci užívatelia mohli zaujímať o služby alebo tovar, je potrebné robiť pracovné miesta raz denne. Odporúča sa podpísať fotky, umiestniť geolokáciu a nechať ich pod nimi. Pre takzvané hashtags užívatelia Instagramu hľadajú zaujímavé témy a informácie a môžu naraziť na fotografiu stránky, ktorá sa práve spúšťa.

Je tiež potrebné rozložiť inštastori pre účastníkov, aby mali záujem. Ak užívatelia zanechajú komentáre pod fotografiou, je potrebné, ak je to možné, odpovedať na ne, aby účastníci a iní ľudia, ktorí prišli na túto stránku, videli, že to nie je „sediaci“ robot, ale živá osoba.

Najsvedčenejším spôsobom, ako získať účastníkov, je prihlásiť sa na odber rôznych stránok. Môžete vziať do úvahy účty "prodashki" a tak ďalej, rovnako ako bežní užívatelia. Ľudia, ktorí nepredávajú, uvidia, že sa prihlásili k odberu, a že ich budú platiť. Je potrebné pripomenúť, že počet predplatených za deň nepresahuje 50. Preto stojí za to byť ostražitý.

Ako sa odhlásiť od všetkých na Instagram

Keď počet predplatiteľov skutočne prevyšuje počet predplatiteľov, vzniká myšlienka odhlásiť sa z polovice a potom úplne zo všetkých.

Mnohí používatelia to robia sami. Vstúpte do sekcie "Predplatné", kliknite na používateľa - "Odhlásiť". A tak ďalej. Ale je to neefektívny spôsob, keď existuje otázka: ako sa odhlásiť od všetkých v Instagrame?

Program pre Android

Existujú rôzne programy a softvér, ktoré vám umožnia vyriešiť problém, ako sa okamžite odhlásiť od všetkých v Instagrame. V systéme Android ide o program na odhlásenie služby InstaRobot. To vám umožní odstrániť non-recipročné predplatné, odstrániť iba jedného používateľa alebo niekoľko, a konečne, je schopný vyriešiť problém: ako sa odhlásiť od všetkých v Instagram.

Existuje platený softvér, ktorý poskytuje rovnaké služby. Samozrejme, môžete nájsť službu na internete, ktorá nemusí byť nainštalovaná na vašom smartfóne, ale jednoducho si objednajte službu odhlásenia od všetkých v Instagrame a zároveň zaplatíte peniaze.