Ako pridať príbeh z telefónu alebo počítača do programu Instagram?

Anonim

Príbehy, príbehy, príbehy sú relatívne novou a veľmi zaujímavou možnosťou od vývojárov populárnej mobilnej aplikácie Instagram. Chcete sa naučiť niečo zásadne nové a vo všeobecnosti pochopiť, ako pridať príbeh v „Instagrame“ rôznymi spôsobmi a ako ho môžete urobiť ešte zaujímavejším? Potom odporúčame, aby ste venovali nejaký čas tejto príručke.

Ako zobraziť príbehy priateľov

Než pridáte príbeh do Instagramu, určite sa budete chcieť zoznámiť s príbehmi ľudí, ktorých sledujete. Uľahčite si to viac než kedykoľvek predtým

 1. Aktualizujte Instgram na najnovšiu verziu, ktorá podporuje históriu.
 2. Otvorte hlavnú obrazovku aplikácie s novinkami.
 3. V hornej časti sa páske s príbehmi objaví váš pohľad - na prvom mieste budú vaši obľúbení používatelia, v poslednej - najmenej populárny.
 4. Kliknite na ikonu s prvým užívateľom, ktorý uverejnil príbeh - všimnete si, že bude obklopený rámom dúhy. Jeho príbeh alebo príbehy uvidíte pred vami, ak ich niekoľkokrát položil.
 5. Potom sa automaticky spustí príbeh ďalšieho používateľa a tak ďalej. Ak ste sledovali všetky príbehy jednej osoby, potom jej ikona nebude pokrytá dúhou, ale s šedým rámom.
 6. Ak chcete o niečom dlhšie rozprávať, pridržte ho prstom. Ak sa o vás publikácia alebo používateľ nezaujíma, klepnite prstom po obrazovke - prepnete na nasledujúci príbeh. K zobrazenej publikácii sa môžete vrátiť posunutím prsta po obrazovke sprava doľava.
 7. Príbehy môžete zatvoriť kliknutím na krížik v pravom hornom rohu alebo posunutím prsta po obrazovke zhora nadol.
 8. Chcete niečo povedať vydavateľovi príbehu alebo mu poslať fotku? Kliknite na ikonu fotoaparátu v dolnej časti obrazovky alebo na položku „Odoslať správu“. Voliteľne držte prst nahor.

Iné spôsoby, ako čítať príbehy priateľov:

 • Prechádzaním informačným kanálom, kliknite na priateľa ava krúžil okolo známeho dúhového kruhu - znamenie, že pridal nový príbeh.
 • Nájdite konkrétneho používateľa vo vyhľadávaní alebo vo svojich oznámeniach, prejdite na jeho profil - ak je jeho ikona účtu zakrúžkovaná dúhou, potom si môžete prezrieť jeho novú históriu.

Ako pridať príbehy do Instagramu z telefónu

Pridanie príbehov na Instagram je rovnako jednoduché a intuitívne ako celá aplikácia. Predstavte si jednoduchý algoritmus:

 1. Aktualizujte aplikáciu na najnovšiu verziu - skoré vydania nemusia obsahovať možnosti, ktoré vás zaujímajú.
 2. Zastavte na hlavnej obrazovke Instagramu - na spravodajskom kanáli s publikáciami.
 3. V hornej časti obrazovky uvidíte ďalšiu pásku s príbehmi vašich priateľov. Na prvom mieste bude ikona s profilovou fotografiou, nápis "You" a modrý kruh so znakom plus. Kliknite na ňu.
 4. Ďalší spôsob, ako prejsť na publikovanie príbehu, je kliknúť na ikonu "kamera" v ľavom hornom rohu na rovnakej hlavnej stránke. Ďalším spôsobom je prejsť na svoju profilovú stránku a kliknúť na fotografiu - ak ste príbeh nedali, potom v jeho rohu bude malý modrý kruh s označením „+“.
 5. Nachádzate sa v sekcii História. Ako pridať príbeh na Instagram? Chcete uverejniť fotografiu - raz kliknite na veľké biele tlačidlo v dolnej časti obrazovky. Potrebujete video - držte rovnaký prvok prstom. To sa zvýši, a dúha "had" bude bežať pozdĺž jeho obvodu, počítanie maximálny čas pre vaše video.
 6. Môžete tiež urobiť fotografiu alebo video pre "históriu" (ako - budeme analyzovať v nasledujúcej časti), uložiť alebo okamžite publikovať kliknutím na "čakanie" plus s podpisom "Váš príbeh" v dolnej časti obrazovky.
 7. Ak zvolíte "Ďalej", potom na nasledujúcej stránke môžete poslať svoje vytvorenie do histórie a poslať ho svojim priateľom na Instagram.
 8. Chcete skončiť bez publikovania čohokoľvek? Kríž v ľavom hornom rohu.

Ako urobiť "príbeh" originál

Kľúčovou výhodou príbehov nad obyčajnými publikáciami je, že bez spracovania v editoroch fotografií ich môžete ozdobiť a pridať do všetkého, čo považujete za potrebné. Zistiť, ako pridať príbeh na Instagram je polovica bitky. Druhou časťou je, aby bol nezabudnuteľný a zaujímavý.

Po nasnímaní fotografie alebo videa pre príbeh sa ocitnete v rýchlom editore "storyages". Čo je možné urobiť tu:

 • V pravom hornom rohu uvidíte tri nástroje: nálepku, kresbu, text. Môžete použiť ako jeden z nich, a to všetko dohromady.
 • Nálepka. Tento nástroj vám umožní pridať vtipný obrázok nálepku do histórie, rovnako ako geolocation miesto, kde bolo prijaté, počasie vlastnosti v tomto okamihu, ďalšie fotografie - "2 v 1" efekt a hashtags (vyhľadávanie kľúčových slov, ktoré sú písané po "#" ).
 • Obr. Svoju fotografiu alebo video môžete kresliť pomocou piatich nástrojov: ceruzky, fixky, štetca s efektom oparu a dúhy. K dispozícii aj pre vás gumu. Vyberte hrúbku čiary kliknutím na posuvník v ľavom dolnom rohu.
 • Text. Vytlačte podpis výberom veľkosti písmen a ich farby.
 • V spodnej časti obrazovky pri použití nástrojov môžete vybrať farbu textu alebo vzoru.
 • Môžete pridať odkaz na ľubovoľného priateľa do príbehu - hneď po "@" bez medzery, vytlačiť jeho prezývku v Instagrame - presne tak, ako sa objavuje v spravodajskom kanáli. Po zadaní prvých latinských písmen vám systém ponúkne mená priateľov, ktoré začínajú od nich - stačí kliknúť na konkrétnu.
 • Kliknutím na pridaný efekt zobrazíte všetky dostupné variácie.
 • Pomocou dvoch prstov môžete zväčšiť pridaný prvok alebo ho zmenšiť a tiež prevrátiť alebo presunúť na iné miesto.
 • Ako pridať históriu filtra do Instagramu? V okne editora potiahnite prstom doľava doprava alebo doľava doprava a vyberte požadovaný.
 • Šípka späť v ľavom hornom rohu môže vrátiť späť poslednú akciu. Ak chcete položku odstrániť, podržte ju prstom a presuňte ju na ikonu koša.

Ako pridať viac príbehov na Instagram

Ako pridať 2 príbehy a viac do Instagramu? Poďme na to. Použite na to nasledujúci algoritmus:

 1. Otvorte hlavnú časť s informačným kanálom.
 2. Ako pridať druhý príbeh v Instagrame? Kliknite na ikonu kamery v ľavom hornom rohu.
 3. Každým pohodlným spôsobom pridajte príbeh.
 4. Týmto spôsobom môžete do svojho príbehu pridať toľko fotografií a videí, koľko len chcete.

Po zistení, ako pridať druhý príbeh na Instagram, poďme sa pozrieť, ako potešiť účastníkov s "príbehy", ktoré nie sú tvorené len fotografie alebo videa.

Pridávanie príbehov z galérie

Je nesprávne veriť, že v príbehu môžete pridávať iba snímky „tu a teraz“. Vysvetlite, ako pridať príbeh do "Instagramu" z "Galérie":

 1. Kliknite na ikonu kamery na hlavnej stránke aplikácie.
 2. V dolnej časti kliknite na symbol najviac vľavo - spravidla bude odrážať miniatúru poslednej fotografie z Galérie.
 3. Predtým, ako sa dostanete do dolného rohu, zobrazí sa počet vašich fotografií s predpisom maximálne 24 hodín. Kliknite na požadované, spracovať v editori "histórii" a pridať k príbehu.

Pridanie do histórie obrázkov, staré fotografie

Ale ako pridať obrázok do príbehu na Instagrame z fotografie, videa z archívu prijatého pred viac ako jedným dňom? Musíte ju umelo „obnoviť“ pomocou jednej z navrhnutých metód:

 • Vytvorte obrazovku požadovanej fotografie.
 • Nahrajte požadovanú fotografiu alebo video na zdroj tretej strany a potom si ju stiahnite odtiaľ do "Galérie".
 • Spracovať fotografiu alebo video v editore - aj menšie zmeny dátum pri zachovaní aktuálneho dátumu.

Najzaujímavejšie príbehy pre príbehy

Takmer každá aktualizácia ich vývojárov poskytuje nové zaujímavé funkcie pre Story, čo vám umožňuje, aby boli živšie a originálne. Už sme zistili, ako pridať príbeh v Instagrame, teraz uvádzame stručný prehľad o nových produktoch:

 • Režim snímania . Kliknite na ikonu blesku v dolnej časti obrazovky - takže môžete aktivovať blesk, automatický blesk, nočný režim pre fotografiu / video.
 • Prepnite fotoaparát . Kliknutím na kruh dvoch šípok môžete rýchlo prepnúť z prednej kamery na zadnú alebo naopak.
 • Masky . Aktivujte prednú kameru, kliknite na usmievavého smajlíka hviezdičkami - môžete si vziať selfies s legračními maskami a okamžite ich publikovať v „príbehoch“ - ako fotografií, tak videí. Platí len pre tie smartphony, ktorých "frontalka" má funkciu rozpoznávania tváre.
 • Sortiment príbehov . V "príbehu" teraz môžete pridať nielen štandardné fotografie a videá, ale aj nasledujúce:

  • Live - môžete začať vysielať tu a teraz online.
  • "Boomerang" - animácia zo série fotografií. Teraz nemusíte sťahovať aplikáciu s rovnakým názvom, aby ste rozložili príbeh s týmto obľúbeným množstvom efektov.
  • Reverzný záznam. Môžete natočiť video pre príbeh dozadu.
  • "Hands free". Táto funkcia vám umožní strieľať "príbeh" video bez tradičného stlačenia "motor" kľúč.

Publikovaný príbeh: čo sa dá urobiť

Po pridaní príbehu do programu Instagram z galérie alebo pomocou fotoaparátu môžete svoje vytvorenie zobraziť klepnutím na svoj profil v profile alebo v informačnom kanáli histórie. Všimnite si tri bodky ("...") v pravom dolnom rohu. Kliknutím na ne môžete:

 • Uložiť históriu do modulu gadget Galéria.
 • Zdieľanie už bolo uverejnené.
 • Prispôsobte si príbehy.

Nastavenia príbehu

Históriu môžete prispôsobiť priamo pri prezeraní svojej histórie (v predchádzajúcej časti sme ju analyzovali) alebo kliknutím na ikonu ozubeného kolieska na stránke s profilom. Dnes je možné:

 • Skryť svoje príbehy od určitých ľudí.
 • Umožnite odpovedať na váš príbeh („príbeh“ je odpoveď v histórii používateľa s poznámkou, že ide o prehľad o vás).
 • Automaticky ukladať publikované príbehy do Galérie.

Ako pridať históriu do Instagramu z počítača

Ak otvoríte stránku Instagram z akéhokoľvek prehliadača prispôsobeného pre počítače a notebooky, uvidíte veľmi obmedzenú verziu rozhrania obľúbenej aplikácie. Táto možnosť vám umožní sledovať iba informačný kanál, zoznámiť sa s upozorneniami a surfovať v profile. Publikovanie príbehu, ako aj uverejnenie, nebudete pracovať.

Existujú však tri spôsoby, ako odhaliť, ako pridať príbeh z počítača v službe Instagram:

 1. Stiahnite si oficiálnu aplikáciu Instagram pre váš operačný systém - jej funkčnosť bude opakovať mobilnú verziu. Jeden "ale" - softvér "vidí" fotografiu len z "Albumu fotoaparátu".
 2. Použite službu tretej strany, ktorá vám umožní pridať príbehy a vykonávať ďalšie užitočné akcie z počítača - SMM Planner, InstMsk.
 3. Stiahnite si emulátor Android pre svoj operačný systém, potom nainštalujte aplikáciu Instagram pre Android a užívajte si rovnakú funkcionalitu ako na smartfóne. Najobľúbenejšie emulátory pre Windows sú Nox App Player a Bluestacks 2. Stiahnite si Instagram v rámci Playa Market, prihláste sa do aplikácie, ktorá používa váš účet, a to je to, môžete začať pridávať príbehy z webovej kamery a archívu, predinštalovať ho do vnútornej pamäte emulátora.

To je všetko, čo dnes môžete robiť s príbehmi Instagramu. Je možné, že v blízkej budúcnosti budú nové spôsoby, ako pridať príbehy alebo možnosti, ktoré im umožnia, aby boli zábavnejšie a rôznorodejšie.