Beeline, roaming v Rusku: ako aktivovať a deaktivovať službu?

Anonim

Takže dnes sa pozrieme na to, čo služba Beeline poskytuje, je roaming v Rusku. Ako sa pripojiť? Ktorá možnosť je lepšie zostať? Ako môžem odmietnuť príslušné služby? Potrebujete použiť roaming v Rusku? Mobilný operátor našťastie ponúka niekoľko možností na vývoj udalostí. A každý účastník je vždy schopný použiť spojenie, ktoré sa mu zdá najvhodnejšie.

Čo je to roaming

Ale pre začiatok: o čom to všetko je? Ak chcete byť úprimný, nie všetci účastníci chápu pojem "roaming". A preto ho naozaj nechcete pripojiť. Čo teda budeme riešiť?

Roaming je poskytovanie komunikačných služieb (v našom prípade Beeline) mimo domácej siete. To znamená, že počas cestovania bude táto funkcia povolená. A aby ste naň nemali míňať veľa peňazí, môžete prejsť na špeciálnu tarifu Beeline - Roaming v Rusku. Ako sa pripojiť? Existuje niekoľko scenárov. Koniec koncov, spoločnosť má niekoľko podobných služieb. A vždy si môžete vybrať najvhodnejšiu možnosť.

Moja krajina

Možno začneme s najvýhodnejšou ponukou, s ktorou sa môže stretnúť iba mobilný operátor. Existuje veľmi výhodná možnosť služby Beeline (roaming v Rusku). Ako sa pripojiť "Všade doma"? To je názov najlepšieho riešenia pre cestovateľov. Nie je to také ťažké. Ale najprv, niektoré podrobnosti o tejto tarife.

Po prvé, teraz sa to nazýva inak. „Všade doma“ je „Moja krajina“. Len pred niekoľkými rokmi zmenila spoločnosť Beeline názov roamingu. Ale zmysel zostáva rovnaký. Takže sa nemusíte báť, ak nenájdete požadovaný nápis s popisom na oficiálnych stránkach.

Po druhé, pre tento roaming nie je žiadny poplatok za predplatné. Pre pripojenie musíte zaplatiť len 25 rubľov. A potom ho bez problémov používajte. Všetky prichádzajúce odchádzajúce hovory v rámci krajiny, ako aj SMS správy vás budú stáť 3 ruble. Docela ziskový, nie?

Po tretie, táto možnosť je veľmi populárna. Pravdepodobne kvôli nedostatku predplatného. Pripojiť sa k roamingu Beeline v Rusku "Moja krajina" sa zaviazala každému cestujúcemu. Môžete teda dôverovať tejto ponuke.

pripojiť

Ale ako realizovať myšlienku? V skutočnosti to nie je také ťažké, ako sa zdá. Každý nový účastník môže využívať služby Beeline (roaming v Rusku). Ako ich pripojiť?

Zavolajte napríklad 0611 a oznámte svoje zámery operátorovi. S týmto všetkým na vašom účte by malo byť dosť peňazí. Porozprávajte sa o svojich zámeroch a počkajte na odpoveď. Operátor ohlási úspešnú požiadavku a na vaše číslo sa odošle správa s oznámením o ukončení operácie.

Ak neviete, ako sa pripojiť na roaming na Beeline v Rusku pod názvom "Moja krajina", potom stačí použiť špeciálnu požiadavku USSD. Pomôže vám rýchlo a bez zavolania operátorovi, aby sa pripojil k tejto možnosti. Vytočte 0683 na mobilnej kombinácii, potom kliknite na volacie tlačidlo účastníka. Bude existovať požiadavka, počas ktorej bude pripojený roaming.

Zamietnutie služby "Moja krajina"

Niekedy však po cestovaní chcete tento druh služieb opustiť. Urobte to tak jednoduché ako pripojenie. Ide o to, že pre túto myšlienku musíte znova použiť nosič alebo špeciálny príkaz.

Ak chcete zrušiť službu "Moja krajina", vytočte číslo 0611 (volanie zdarma) a počkajte, kým odpoviete. Informujte operátora o želaní opustiť roaming a chvíľu čakať. Na konci konverzácie by ste mali dostať správu s výsledkom spracovania žiadosti.

Okrem toho, ak roaming už nie je potrebný, stačí vytočiť číslo 0683 a stlačiť tlačidlo volania. Na tom nie je nič ťažké.

K dispozícii je aj neštandardný roztok. Faktom je, že od 26. novembra 2015, "Moja krajina" nie je k dispozícii pre "ALL!" Odberatelia. Ak si predplatíte tento tarifný plán, roaming sa vypne.

Domovský región

Je pravda, že náš mobilný operátor sa nezastaví. Niektorí majú záujem o iné služby Beeline (roaming v Rusku). Pripojiť napríklad „domovský región“, napríklad sa pokúšať o pomerne veľké percento používateľov. Iba jeden problém je malý.

Ktorý? Faktom je, že táto služba bola nejakú dobu archivovaná. A teraz nie je k dispozícii na pripojenie. Bez ohľadu na to, ako veľmi sa pokúsite, nebude to fungovať. Iba vtedy, ak ste mali čas vstúpiť a neodmietli ste "domovský región". V tomto prípade vám bude účtovaný mesačný poplatok vo výške 90 rubľov mesačne. Takže čo "Domovský región" možno úplne zabudnúť. Toto je archívna ponuka. Môžete povedať irelevantné.

Dôverná platba

Ak sa pozriete na sekciu „Roaming v Rusku“ na oficiálnej stránke spoločnosti Beeline, môžete si všimnúť ďalšiu zaujímavú službu. Toto je "Trust Trust". To je druh kreditu za rozprávanie. Ale nie každý si to môže vziať.

Ak máte napríklad mesačný poplatok raz mesačne, môžete v rámci tejto sumy prevziať „Trust Trust“. Vo všetkých ostatných prípadoch musíte byť účastníkom siete Beeline viac ako 3 mesiace a minúť aspoň 200 rubľov mesačne na komunikáciu.

Okrem toho sa platí služba poskytovania "trust payment". Až 200 rubľov zaplatíte 15, až 400 - 25, až 600 - 40. Pôsobivé, však? Toto sú zaujímavé podmienky pre operátora "Beeline" (roaming v Rusku). Ako sa pripojiť v našom prípade "Trust platby" pre volania pri cestovaní? Pred tým to stojí za to vedieť, že môžete mať maximum v "dlhu" 3 000 rubľov. A zároveň budete dodatočne odstránení 180.

Spojenie "Trust payment" pre roaming v Rusku niekoľkými spôsobmi. Po prvé, vždy môžete zavolať operátorovi na 0611 a nahlásiť svoje zámery. Po druhé, použite špeciálnu požiadavku. Napríklad v našom prípade * 141 # bude robiť. Potom zadajte výšku platby a počkajte na odpoveď. Nič zložité, že? Aké ďalšie služby však možno nájsť v časti „Roaming v Rusku“ spoločnosti Beeline?

7 dní na internete

Nezabudnite, že správy a hovory nie sú jediná vec, ktorá záujemcov teraz zaujíma. Niektorí ľudia premýšľajú o tom, čo robiť, keď na cestách budete potrebovať internet na Beeline. Roaming v Rusku vám umožňuje pripojiť špeciálny balík, ktorý zjednodušuje prácu s mobilnou celosvetovou sieťou. A aby ste to urobili, pridajte si balík s názvom „7 dní na internete“. Docela zaujímavá a výnosná ponuka. S ním budete môcť používať internet podľa podmienok vášho tarifného plánu v celom Rusku na týždeň.

Realizovať myšlienku znova niekoľkými spôsobmi. Takže ste našli roaming v Rusku pre Beeline Corporation. Ako sa spojiť s internetom pre cestovanie, ktorý by nenarazil do rozpočtu a rozpočtu? Zavolajte prevádzkovateľovi a oznámte svoje zámery (číslo je 0611). Okrem iného môžete použiť „Osobný účet“ na oficiálnych stránkach, nájsť 7-dňovú službu Internet v časti „Cesty v Rusku“ a potom kliknúť na tlačidlo „Pripojiť“. Použitie príkazu USSD je tiež prijateľné. Vytočte * 115 * 361 # a odošlite požiadavku. Niekoľko minút čakania - a všetky problémy sú vyriešené. Navyše, ak vytočíte číslo 0674090361 a kliknutím na tlačidlo zavoláte účastníkovi, budete tiež pripojení k balíku "7 dní na internete." Nič zložité alebo zvláštne.

Dôležité: Upozorňujeme, že tieto služby sa platia. Za pripojenie balíka vám bude účtovaných 99 rubľov. Dajte si pozor na to, aby na Vašom účte bolo dosť peňazí. V opačnom prípade nebude možné túto myšlienku realizovať.

30 dní na internete

Ako pripojiť roaming na Beeline v Rusku na internete viac ako týždeň? Použite napríklad zaujímavý balík nazvaný "30 dní internetu pre cestovanie v Rusku". Toto je služba, ktorá vám umožňuje používať World Wide Web za bežných podmienok po dobu 30 dní. Analog predchádzajúcej verzie, ale dlhšie.

Stojí za pripojenie 199 rubľov. Akty, ako už bolo uvedené, 30 dní. Táto možnosť je vhodná pre dlhé cesty.

Na jeho pripojenie stačí použiť „osobný účet“ na oficiálnej stránke spoločnosti Beeline alebo zavolať operátorovi a informovať o požadovaných akciách. Vhodná je aj požiadavka USSD * 115 * 261 # alebo číslo 0674090161. Vypnutie nastane podobnými metódami.

Jednoduchý roaming

Niektorí ľudia sa zaujímajú o to, ako spojiť Beeline Kazachstan v Rusku. Pomôže vám balík s názvom "Jednoduchý roaming". Má dennú sadzbu 49 tenge. Všetky hovory budú stáť presne to isté.

Ak sa chcete pripojiť k týmto službám, použite kombináciu * 120 * 139 #. Následne odpíšete poplatok za prvý deň používania. Všimnite si, že ak sa nevzdávate roamingu, keď už to nepotrebujete, budete stále spoplatnený. Odpojenie nastane po požiadavke * 120 * 039 #.

Tak sme sa dozvedeli, čo je služba od Beeline "Roaming v Rusku" je. Ako sa pripojiť a odpojiť zodpovedajúce tarify - teraz tiež nie je taká záhada. Okrem toho teraz vieme, ako používať internet za výhodných podmienok pri cestovaní. Vyberte možnosť, ktorá vám najviac vyhovuje, a potom ju pripojte.