Najlacnejšie MTS cestovné. Aká je najlacnejšia sadzba pre MTS?

Anonim

Užívatelia služieb MTS uskutočňujú denné hovory a posielajú správy svojim príbuzným, priateľom, známym, kolegom, používajú mobilný internet. Skôr alebo neskôr si každý myslí o sporení a výbere najziskovejšieho tarifného plánu (TP). Aké sú najlacnejšie tarify MTS odporúčané venovať pozornosť? V tejto otázke treba pochopiť.

Výber tarifného plánu

Mobile TeleSystems ponúka výber zo širokej škály rôznych tarifných plánov. Každý účastník si môže nájsť najvhodnejšie a najziskovejšie produkty. Takýmto TP by sa mala venovať pozornosť:

 • „Za sekundu“;
 • "Super MTS";
 • «Inteligentné»;
 • "Smart Unlimited".

„Za sekundu“ je najlacnejšia tarifa MTS pre hovory, ktoré sú zriedkavé alebo krátke. „Super MTS“ je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí pravidelne volajú k MTS účastníkom. Tarify „Smart“ a „Smart Unlimited“ sú ziskové produkty pre ľudí, ktorí nielen volajú účastníkov rôznych operátorov, ale aj aktívne využívajú internet.

"Za sekundu"

Ide o pomerne jednoduchý produkt, ktorý nevyžaduje povinné platby. Tarifikácia, ako názov napovedá, je za sekundu. V hlavnom meste našej krajiny a Moskovskej oblasti, 1 sekunda komunikácie po telefóne stojí 5 kopecks. Za túto cenu môžete zavolať na čísla absolútne všetkých operátorov miestneho regiónu.

Produkt „Per Second“, patriaci do skupiny „Najlacnejšie tarify MTS“, nie je ekonomicky výhodný pre volania do iných regiónov a regiónov krajiny. Náklady na 1 minútu rozhovoru s účastníkom MTS Ruskej federácie je 5 rubľov. Takmer 2-krát drahšie volania na mobilné čísla patriace iným operátorom.

"Super MTS"

Keď uvažujete o tom, ktorá tarifa na MTS je najlacnejšia, určite by ste mali zvážiť „Super MTS“. Je to zaujímavý a ziskový produkt. Tento TP obsahuje automaticky pripojenú možnosť, ktorá funguje v lokálnom regióne a umožňuje vám hovoriť zadarmo s ostatnými účastníkmi Mobile TeleSystems počas 20 minút každý deň. Keď tento balík vyprší, komunikácia začne platiť (1 minúta stojí 1 rub. 50 kopecks pre predplatiteľov MTS v Moskve a Moskovskej oblasti). Poplatok za opciu nie je účtovaný.

Ľudia, ktorí komunikujú s predplatiteľmi MTS nielen miestnymi, ale aj inými regiónmi, by mali aktivovať inú možnosť, ktorá umožňuje telefonovať po celom Rusku. Náklady na jeho pripojenie v Moskve a Moskovskej oblasti sú len 2 ruble. 50 kopecks Rovnaká suma je denný poplatok. Ak si chcete zapamätať túto možnosť, postupujte takto:

 1. Každý deň používatelia získajú 100 voľných minút. Môžu byť použité na volania MTS predplatiteľov v miestnych a ďalších regiónoch našej krajiny. Táto funkcia TP umožňuje povedať, že Super MTS je najlacnejšia tarifa MTS pre hovory v Rusku.
 2. Po vyčerpaní kvóty 1 minúta konverzácie s miestnym účastníkom MTS stojí 1 rub. 50 kopecks Výzvy pre užívateľov MTS v iných regiónoch krajiny stojí 5 rubľov. 1 minútu komunikácie.

«Inteligentné»

Mobile TeleSystems ponúka pre aktívnych užívateľov komunikácie životaschopný produkt s názvom Smart. Tento tarifný plán stanovuje povinnú mesačnú platbu 550 rubľov. Zahŕňa:

 • neobmedzený počet minút pre volania na mobilné čísla MTS v miestnych a iných regiónoch Ruskej federácie;
 • 600 minút do všetkých sietí v miestnom regióne;
 • 600 SMS do všetkých sietí v hlavnom meste krajiny a jej predmestí;
 • 3 GB internet.

Keď sa skončia pakety minút, správy a internet, platia nasledujúce podmienky:

 • 2 rub. v hodnote 1 minúty komunikácie s predplatiteľmi iných operátorov miestneho regiónu;
 • 1 správa v rámci miestnej oblasti stojí 1 rub. 50 kopecks;
 • Automaticky sa pripojí internetový balík pre ďalšiu prevádzku vo výške 500 MB za cenu 75 rubľov.

Volania a správy do iných regiónov Ruskej federácie nie sú zahrnuté v žiadnom balíku. Minútu konverzácie stojí 5 rubľov a jednu SMS - 3 ruble. 80 kopecks Napriek tomu možno produkt „Smart“ pripísať skupine „najlacnejšie tarify MTS“, pretože za pomerne malý poplatok Mobile TeleSystems poskytol svojim používateľom dostatok príležitostí na komunikáciu.

"Inteligentné neobmedzené"

Ľudia, ktorí často telefonujú, ktorí aktívne využívajú internet, sociálne siete a milujú zdieľanie fotografií a videí s priateľmi, sa domnievajú, že MTS má najlacnejšiu tarifu pre všetkých operátorov - to je „Smart Unlimited“. Denný poplatok za tento produkt je len 12 rubľov. 90 kopecks počas prvého mesiaca užívania a 19 rubľov počas druhého a nasledujúcich mesiacov. Zahŕňa:

 • neobmedzený počet minút na mobilné čísla MTS v celej Ruskej federácii;
 • 200 minút do všetkých sietí v miestnom regióne (keď balík končí, 1 minúta hovoru s účastníkmi iných operátorov začne stáť 2 ruble);
 • 200 SMS správ na čísla všetkých operátorov v hlavnom meste a regióne Moskvy (po vyčerpaní 1 správy stojí 1 rub. 50 kop.);
 • absolútne neobmedzený internet.

Prepojenie tarifných plánov

Každý účastník, ktorý pochopil, ktorá tarifa MTS je pre neho osobne najlacnejšia, si myslí, že sa jedná o pripojenie vybraného produktu. To možno vykonať prostredníctvom osobného účtu alebo rozhrania mobilnej aplikácie. Najrýchlejší a najjednoduchší spôsob - aktivácia pomocou špeciálneho príkazu.

Príkazy na prechod na tarifné plány
Názov produktu spoločnosti MTSPríkaz na aktiváciu produktu
"Za sekundu"

„Hviezdicový symbol“ 111 „hviezdicový symbol“ 881 „mriežka“ „výzva“

"Super MTS"„Hviezdny symbol“ 888 „mriežka“ „výzva“
«Inteligentné»"Asterisk" 111 "hviezdička" 1024 "mriežka" "výzva"
"Inteligentné neobmedzené"„Hviezdicový symbol“ 111 „hviezdicový symbol“ 3888 „mriežka“ „výzva“

Preto, výber najlacnejších sadzieb MTS, musíte byť riadený vašimi potrebami. Ak budete musieť volať len zriedka, mali by ste sa pozrieť na možnosti bez vykonania zálohových platieb. Takýto TP bude najziskovejší. Ale pre ľudí, ktorí aktívne používajú mobilnú komunikáciu, takéto tarify budú naopak veľmi nákladné. Pre takýchto užívateľov sú lacné tarifné programy samotné produktmi s mesačným poplatkom a sú poskytované na bezplatné minúty, správy a internet.