Vytvorenie prezývky. Spôsoby a prvky na jeho dekoráciu

Anonim

Pred registráciou na niektorom z internetových zdrojov sa musíte zaregistrovať. Tento proces spočíva vo vytvorení prihlasovacieho mena pre nasledujúci vstup na stránku, ako aj názvu, ktorý sa tiež nazýva prezývka (zo slova „prezývka“) a samozrejme hesla. V tejto fáze stojí za to premýšľať o tom, ako volať a chrániť svoj účet pred hackermi.

Po vytvorení prihlasovacieho mena je možné navrhnúť prezývku - to znamená, že vaše meno alebo prezývka môže byť zdobená rôznymi symbolmi a ikonami. Spravidla používajú túto techniku ​​pre jedinečný a nezabudnuteľný obraz. Ako si vytvoriť originálny názov na stránkach sociálnych sietí, blogov, fór a iných služieb?

Zvážte návrh prezývky na stránke "Spolužiaci"

Ak ste sa už zaregistrovali v tejto sociálnej sieti a chcete ozdobiť svoje meno na stránke, musíte na ňu kliknúť ľavým tlačidlom myši a vybrať funkciu „Upraviť osobné údaje“. Otvorí sa okno s poliami pre zadávanie údajov, kde môžete zmeniť svoje staré meno a zároveň ho ozdobiť obľúbenými ikonami a symbolmi. Tieto položky môžete vybrať pomocou služby, ktorá je v systéme Windows.

Otvorte ponuku „Štart“, vyberte možnosť „Všetky programy“ a v priečinkoch „Štandard“ - „Systémové nástroje“ nájdete tabuľku symbolov. Odtiaľ si môžete vziať tie ikony a symboly, ktoré sú najvhodnejšie pre vás a vašu stránku. Kopírovaním a prilepením umiestnite prvok na správne miesto, údaje uložte a nový názov je pripravený. Rôzne prevedenie nicku vám umožní zmeniť nielen fotografiu, obal, ale aj názov na hlavnej stránke tak, aby bol vždy zaujímavý pre vašich hostí a priateľov. V otvorených priestoroch celosvetovej siete môžete nájsť aj používateľov, ktorí majú skvelé prezývky so symbolmi. Ak máte všetko v poriadku s zmyslom pre humor a je tu túžba pridať pár vtipných tvárí na vaše meno, potom vložením požiadavky na vyhľadávanie do poľa vyhľadávacieho servera môžete nájsť originálne návrhy na jeho dizajn. Môžu to byť aj celé obrázky vytvorené z ikon. Všetko závisí od vašej predstavivosti a kreatívneho prístupu. Môžete tak zariadiť nielen prezývky. Symboly sa tiež používajú na registráciu stavu. Napíšte správu priateľom alebo povedzte o svojej nálade pridaním tvárí alebo ikon do svojich slov. Dobrým doplnkom, rovnako ako schopnosť ozdobiť stránku bude pridávanie hudby.

Pri prezeraní Vašej stránky uvidia priatelia a hostia originálny názov a sprievodnú náladu, ktorá ukáže vašu osobnosť. Vytvorenie prezývky rôznymi spôsobmi umožňuje používateľom demonštrovať svoje schopnosti v oblasti dizajnu, umenia a tiež sprostredkovať potrebné informácie veľkému okruhu návštevníkov webového zdroja. Takýmto spôsobom môžete vytvoriť mini prezentácie, propagovať svoje nápady, podávať správy o podujatiach, motivovať a inšpirovať účastníkov.

Skúste experiment!