Ako zistiť, kto registroval telefónne číslo

Anonim

Niekedy je potrebné zistiť, na koho je telefónne číslo zaregistrované. Najviac je to spojené s nechcenými a častými hovormi a správami, ktoré obsahujú hrozbu alebo reklamu.

Iba vy potrebujete vedieť, že pri objasňovaní majiteľa nemôžete porušiť určité zákony, aby ste sa vyhli problémom s orgánmi činnými v trestnom konaní. Zoberme si niekoľko bodov, ako zistiť, kto číslo zaregistroval.

Po prvé, ak vám ponúkneme, že zaplatíte za informácie o účastníkovi, vedzte, že vás chcú oklamať. Všetky potrebné informácie môžete získať úplne zadarmo. Stačí sledovať niekoľko podmienok. Nie je potrebné kupovať databázy - to je nezákonný spôsob, ako robiť veci.

Po druhé, sú chvíle, keď nájdete SIM kartu niekoho iného. Ak chcete zistiť, na koho je jej číslo zaregistrované, stačí prejsť na stránku prevádzkovateľa. Predtým vložte kartu SIM do telefónu, prejdite na stránku, potom na svoj osobný účet a potom požiadajte o heslo. Po prijatí sa vráťte na svoj osobný účet - a tam budú informácie o tarife a úplnom mene. predplatiteľ.

Ak používate internet cez modem, potom je možné do neho vložiť túto kartu SIM. Ale iba v prípade, že operátor karty zodpovedá operátorovi modemu. Potom musíte tiež prejsť na stránku a zopakovať všetky vyššie uvedené kroky.

Ďalším spoľahlivým spôsobom ako zistiť, kto je číslo zaregistrované, je kontaktovať orgány činné v trestnom konaní. Môže to byť polícia, prokuratúra a federálne bezpečnostné a policajné služby. Zvlášť ak vás trápia nepríjemné hovory obsahujúce hrozby.

Samozrejme, musíte napísať vyhlásenie. V ňom uveďte všetky vaše požiadavky a nároky. Keď je vaša žiadosť prijatá, orgány činné v trestnom konaní požiadajú prevádzkovateľa, ktorý nevyhnutne poskytne potrebné informácie. A vy ako obeť získate všetky informácie o predplatiteľovi karty SIM.

Štvrtou metódou, ktorá obsahuje informácie o tom, ako zistiť, komu je číslo zaregistrované, je odvolanie na úrad telekomunikačného operátora. Tam budete musieť napísať vyhlásenie o dôvode vášho odvolania. Zástupcovia spoločnosti zvážia túto požiadavku a prípadne na ňu reagujú.

Môžete tiež zavolať mobilnému operátorovi a vyžiadať si informácie o jeho odvolaní. Najlepšie je povedať, že dostávate hrozby a obávate sa o život a majetok ľudí blízkych vám.

Existuje ďalší trik, ktorý vám povie, ako zistiť, kto je číslo zaregistrované. Ak chcete doplniť účet, požiadajte ho o ľubovoľný bod platobného pripojenia. Len tam by nemali byť žiadne terminály. Pri platbe požiadajte o meno a priezvisko majiteľa. Pozrite sa na skutočnosť, že ste boli požiadaný, aby ste vykonali platbu, a bojíte sa urobiť chybu. Možno budete mať šťastie a manažér objasní.

Docela často sa vyskytujú hovory so skrytými číslami. Ak chcete zistiť, ktoré číslo ste volali, stačí ísť do kancelárie vášho operátora. Tu budete prezentovať cestovný pas a objednávať podrobnosti o volaní. Päť minút času - a výtlačok s podrobnými informáciami bude vo vašich rukách!