Allencuestas.com: Recenzie a hodnotenia

Anonim

Dnes budeme diskutovať o možnostiach projektu Allencuestas.com, recenzie o ňom a funkciách. Ide o dotazník v španielskom jazyku, ktorý bol pred časom aktívne inzerovaný v rusky hovoriacom segmente internetu. Ak hovoríme o Allencuestas.com, hodnotenia môžu byť zavádzajúce, pretože po analýze zdroja môžeme s istotou povedať, že sme pred podvodným projektom.

analóg

Na hlavnú stránku sa dostanete na adrese http.allencuestas.com. Treba povedať, že táto "mačka vo vrecku" nie je prvá. Faktom je, že Allencuestas.com dostala prevažne negatívne hodnotenia a predovšetkým pobúrenie používateľov, ktorí si stále pamätajú taliansky „dotazník“ podobného dizajnu - italricerche.com, ktorý bol tiež aktívne propagovaný a sľúbil „zlaté hory“. Čoskoro však zmizol bez internetu, bez toho, aby zaplatil peniaze akejkoľvek osobe. Všimnite si ďalšiu vlastnosť: obidva tieto zdroje sú umiestnené na podobnej adrese IP, ktorá sídli v Nemecku.

rozpočet

Mnohí používatelia vo svojich odpovediach tiež poznamenali, že podpora stránok jednoducho nechce reagovať na listy. Ak sa obrátite na taliansky hovoriace fóra, názory nie sú veľmi odlišné, pretože miestna komunita verí, že ide o podvodný vývoj, ktorý bol vytvorený na šírenie spamu. Ak objektívne zhodnotíme podmienky, malo by sa uznať, že poplatky vo výške niekoľkých stoviek eur denne sú jednoducho nereálne: v tomto prípade by všetky európske krajiny museli pracovať len pre tento projekt (berúc do úvahy počet používateľov). Niektorí internetoví návštevníci predpokladajú, že stránka bola vytvorená za účelom zhromažďovania osobných údajov používateľov, aby sa tieto informácie mohli ďalej využívať na rôzne neplánované účely. Preto mnoho ľudí neodporúča vstup do projektu.

správy

Podľa najnovších informácií z Allencuestas.com väčšina používateľov zasiahla značku, pretože stránka bola zatvorená. Zároveň nikto nedostal sľubovanú odmenu za prácu. Musíme varovať, že hneď po zmiznutí portálu opísal, jeho dizajn kópie sa objavili na all-encuestas.com. V súčasnosti prebieha aktívna podpora tohto podvodu na území SNŠ. Buďte opatrní a nespájajte sporné projekty!

To je všetko, čo sme chceli zdieľať v tomto materiáli. Pamätajte, že tento druh podvodných projektov je oveľa viac než čestný. Dúfame, že vďaka tomuto článku môžete ušetriť čas a nervy.